industry-4094928_960_720

Wentylacja przemysłowa – gotowe rozwiązania

TweetWentylacja przemysłowa jest niezwykle ważnym elementem każdego zakładu przemysłowego. Dla wielu firm produkcyjnych dobry przemysłowy system wentylacji może uchronić pracowników przed narażeniem na toksyczne opary, gazy lub inne zanieczyszczenia powstające w procesie produkcyjnym. 

wózki widłowe linde

Opony do wózków widłowych Linde. Pamiętaj o systematycznej wymianie ogumienia!

TweetNajwyższa jakość opon wózków widłowych Linde powinna być priorytetem dla operatorów, ponieważ to od ogumienia zależy prawidłowa praca sprzętu. Dzięki ich wysokiej wytrzymałości oraz świetnym parametrom, są one przygotowane na intensywną eksploatację pojazdów i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo potencjalnego przyszłego operatora. Wózek widłowy Linde posiada odpowiednie ogumienie, które pozwala na jego szerokie zastosowanie.

budynek-klimatyzacja

Jak zadbać o prawidłową wentylację w domu?

TweetTo właśnie w swoich domach spędzamy największą ilość wolnego czasu.  Nie ma więc nic dziwnego w tym, że chcemy, aby te chwile były dla nas bardzo przyjemne. Musimy więc regularnie i systematycznie dbać o swój budynek. Koniecznie powinniśmy go regularnie wietrzyć, aby zachowało się w nim czyste, świeże powietrze. Jak więc możemy uzyskać taki efekt?

Pan remontuje

Zastosowanie korytek i listw kablowych w budownictwie mieszkalnym

TweetWbrew temu, co powszechnie mogłoby się wydawać montaż listw lub korytek kablowych w pomieszczeniach mieszkalnych to całkiem dobre rozwiązanie. Główną zaletą korytek kablowych jest możliwości ich szybkiego montażu i demontażu. Sprawia to, że można w prosty i bezinwazyjny sposób zmienić przewody elektryczne. Korytka kablowe (zobacz: https://www.ex-con.pl/korytka-kablowe/ ) oraz specjalne listwy montażowe są często stosowane w różnego […]

koparki na placu budowy

Roboty ziemne – przemysłowe łyżki do koparek

TweetAby poprawić sprawność prac budowlanych oraz prac ziemnych przeprowadzanych na budowach stosuje się łyżki do koparek. Wymienne łyżki w koparkach i maszynach budowlanych pozwalają przeprowadzać prace budowlane w sposób szybki i sprawny. Dobór odpowiedniej konstrukcji łyżki do przeprowadzanych robót ziemnych ma również kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa prowadzonych prac.

montowanie stalowej konstrukcji

Jak przeprowadzić montaż konstrukcji stalowych?

TweetKonstrukcje stalowe jest sporym działem działalności budowlanej, ponieważ w ostatnich latach wzrosła liczba inwestycji budowlanych z użyciem stalowych elementów i konstrukcji obiektów użyteczności publicznej, hal, magazynów i innych budynków, ale także zadaszeń z lekkich konstrukcji stalowych, elementów małej architektury w przestrzeni miejskiej, i takich konstrukcji jak mosty, maszty radiowo – telewizyjne itp.

windy szyb

Pokonując bariery – rozwiązania ułatwiające niepełnosprawnym dostęp do niecek basenowych

TweetNie sposób przecenić znaczenia ćwiczeń w wodzie dla rehabilitacji osób po urazach narządów ruchu oraz ogólnego usprawnienia osób niepełnosprawnych. O ile w aquaparkach zazwyczaj występują rozwiązania architektoniczne ułatwiające dostępni niepełnosprawnym (np. rampy) to w basenach o przeznaczeniu sportowym tak duża ingerencja w kształt niecki zwykle jest niemożliwa. Na szczęście nowoczesna technologia przychodzi z pomocą osobom […]