highway-road-construction-ge8f8edbf2_640

Transport HDS Katowice – niezawodna pomoc dla Twojego biznesu

TweetTransport HDS – Katowice i nie tylko – stanowi ogromną pomoc w wielu miejscach. Z samochodów ciężarowych wyposażonych w specjalne dźwigi korzystają między innymi firmy budowlane, właściciele magazynów, jak także prywatni inwestorzy. Warto wiedzieć, że aby skorzystać z transportu HDS, nie trzeba decydować się na kosztowne inwestycje, jakimi jest zakup własnego sprzętu. 

bmw-geae076b02_640

Odkryj uroki Chorzowa dzięki wynajmowanemu samochodowi

TweetWynajem samochodów w Chorzowie to coraz popularniejsza opcja, na którą osoby decydują się z różnych powodów. Przede wszystkim dzięki niemu możliwe jest komfortowe zwiedzanie miasta na własną rękę, bez konieczności dostosowania się do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej. Chorzów to dynamicznie rozwijające się miasto, oferujące wiele atrakcji turystycznych i nie tylko. 

pexels-jan-kopřiva-3354647

Jak uniknąć błędów przy myciu samochodu?

TweetMycie samochodu to nie tylko bieżące utrzymanie w czystości, ale też ważny element jego pielęgnacji. Błędy, jakich można dopuścić się przy myciu samochodu, mogą zniszczyć lakier, ale też całe podwozie. Na szczęście istnieją sposoby, aby uniknąć takich błędów. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak zadbać o swój samochód i zapewnić mu długoletni blask.

akumulator trakcyjny

Od czego zależy trwałość, napięcie i pojemność akumulatora trakcyjnego? – to warto wiedzieć

TweetZ pewnością akumulatory trakcyjne przez większość osób kojarzone są wyłącznie z samochodem. Jednak są to niezbędne elementy do pracy także innych maszyn, między innymi budowlanych. Ogólnie rzecz ujmując bateria trakcyjna zbudowana jest z połączonych ze sobą ogniw trakcyjnych a całość pokryta jest materiałem kwasoodpornym. Jednak zastosowanie akumulatora trakcyjnego zależy rodzaju samochodu w którym ma zasilać […]

detailing kraków

Dlaczego usługi detailingowe stają się aż tak popularne?

TweetRosnąca popularność detailingu nie wzięła się znikąd. Coraz więcej kierowców dostrzega plusy zastosowania tego rodzaju usług w ramach odświeżenia wyglądu pojazdu. Samochody stają się dla nas oczkiem w głowie. Pragniemy, aby prezentowały się jak najlepiej bez względu na porę roku. Detailing to aktualnie najlepszy sposób na kompleksowe czyszczenie pojazdu zarówno od wewnątrz jak i z […]

bicycle-87446_640

Bagażnik rowerowy. W jaki sposób go przechowywać?

TweetPrzechowywanie wszelkich akcesoriów samochodowych może być kłopotliwe, zwłaszcza gdy, nie dysponujemy przestronnym garażem lub piwnicą. Producenci tych sprzętów odpowiadają jednak na potrzeby swoich klientów i stworzyli systemy dedykowane do przechowywania konkretnych typów bagażników. Podpowiadamy, które patenty warto wykorzystać. 

photo-1483316003953-f299d5ec4b99

O czym pamiętać podróżując z psem. Organizacja przestrzeni w samochodzie

TweetUrlop ze zwierzakiem może być niesamowitą okazją do przywiązania, zwłaszcza jeśli plan podróży zaprowadzi Cię do niektórych spektakularnych miejsc. Jednak żeby podróż przebiegała przyjemniej wszystkim pasażerom i dwunożnym i czworonożnym należy zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki podczas jazdy samochodem. O czym pamiętać organizując przestrzeń w samochodzie?