Wygodne planowanie i kontrolowanie czasu pracy. Jak to zrobić?

biuro rejestr czasu pracy

Współcześnie na rynku istnieją ciekawe, funkcjonalne rozwiązania pozwalające planować czas pracy swoich pracowników. Rozwiązanie te umożliwiają tez kontrolę czasu pracy.

Rejestratory czasu pracy

Wykorzystując takie rozwiązanie nasi pracownicy otrzymują kartę, którą odbijają przy każdym wejściu i wyjściu z firmy. System zapewnia też liczenie godzin pracy. Generuje dla nas specjalne raporty, w których znajdują się informacje na przykład o spóźnieniach, godzinach nadliczbowych czy tez zbyt wczesnym opuszczeniu miejsca pracy.

System rcp

System rcp pozwala na planowanie czasu pracy. Można to robić nawet w przypadku pracy wielozmianowej. System pozwala generować raporty dotyczące czasu pracy. W systemie jest też dostępna opcja filtrowania (np. osoby, które przychodzą najpóźniej do pracy spóźniając się). Pozwala to na obniżenie kosztów pracy i poczynienie w tym względzie znacznych oszczędności. Więcej informacji można znaleźć na https://biosys.pl

Wnioski urlopowe online

Nowoczesne rozwiązania umożliwiają wprowadzanie wniosków urlopowych poprzez Internet. Każdy pracownik ma dostęp do platformy, na której w łatwy i intuicyjny sposób może wprowadzić swój wniosek. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne zarówno dla pracownika jak i pracodawcy.

Wizerunek profesjonalisty

Korzystanie z zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań pomaga budować pozytywny wizerunek firmy. Przez naszych kontrahentów, pracowników czy przyszłych pracowników jesteśmy postrzegani jako firma prestiżowa. Warto o tym pamiętać rozważając skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań w zakresie planowania i kontrolowania czasu pracy.