Opony do wózków widłowych Linde. Pamiętaj o systematycznej wymianie ogumienia!

wózki widłowe linde

Najwyższa jakość opon wózków widłowych Linde powinna być priorytetem dla operatorów, ponieważ to od ogumienia zależy prawidłowa praca sprzętu. Dzięki ich wysokiej wytrzymałości oraz świetnym parametrom, są one przygotowane na intensywną eksploatację pojazdów i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo potencjalnego przyszłego operatora. Wózek widłowy Linde posiada odpowiednie ogumienie, które pozwala na jego szerokie zastosowanie.

Rodzaje opon dla wózków widłowych Linde

Wózki widłowe Linde posiadają dwa rodzaje opon w zależności od zastosowania wózka. Oponami tymi są opony pneumatyczne i opony super-elastyczne. Te pierwsze są świetnym rozwiązaniem dla początkujących operatorów wózków widłowych Linde. Opony umożliwiają dobrą amortyzację w trakcie ich eksploatacji w miejscu pracy. Montowanie i demontowanie opon jest proste i nie stanowi ono żadnych problemów. Cena jest konkurencyjna w porównaniu do innych typów ogumienia. Nie istnieją ograniczenia w zastosowaniu opon pneumatycznych na jakiejkolwiek powierzchni. Z kolei drugie opony są już dostosowane do bardziej zaawansowanych operatorów. Opony są zamontowane na felgach i zapewniają większą stabilność pojazdu w trakcie pracy działań na dużej wysokości. Prowadzenie pojazdu jest tak samo komfortowe jak przy zastosowaniu opon pneumatycznych. Uszkodzenie opony pneumatycznej jest niemożliwe, gdyż materiał z jakiego składa się ogumienie jest elastyczny.

opony do wózków widłowych

Montaż ogumienia oprócz sprzedaży

Usługi jakie świadczymy naszym klientom są bardziej rozbudowane i oprócz sprzedaży części do wózków widłowych, to zajmujemy się również ich montażem. Posiadamy mobilną prasą hydrauliczną, która pozwala nam na wymianę każdych rodzajów opon, a spełniając oczekiwania klientów, to jesteśmy w stanie zorganizować klientom dojazd pod konkretny adres i wymianę opon do wózków widłowych Linde na miejscu. Oszczędza to czas naszych klientów. Używając nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie nacinać opony, co w sposób skuteczny wydłuża ich eksploatację. W razie poznania oferty cenowej, to jesteśmy do państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z oponami do wózków widłowych Linde tak samo jak możecie państwo skorzystać z porad naszych dobrze przygotowanych i doświadczonych specjalistów. Kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy. Wszelkie dodatkowe informacje na temat naszej pracy możesz znaleźć na stronie www.cwwblum.com/.