Frezowanie – o czym warto wiedzieć

precyzyjne frezowanie w warszawie

Frezowanie jest jedną z najpopularniejszych metod obrabiania metalu. Obróbka metali polega na nadawaniu mu kształtu poprzez oddzielanie mniszego kawałka od większego. Obok toczenia jest często wykorzystywane w przemyśle.

Frezowanie obwodowe

Wyróżniamy tu dwa rodzaje frezowania: przeciwbieżne oraz współbieżne. W pierwszym przypadku część tnąca przesuwa się w przeciwnym kierunku do posuwu materiału. W drugim przypadku w tym samym kierunku. Ten rodzaj frezowania stosowany jest przy obróbce metali, ale tez drewna czy tworzyw sztucznych.

Sprawdzona firma

Obróbka metali, w tym frezowanie wymaga dużych umiejętności. By praca była wykonana prawidłowo potrzebna jest duża precyzja i dokładność. Tylko doskonałe umiejętności poparte odpowiednim doświadczeniem mogą zagwarantować najwyższą jakość usług.

Nowoczesne maszyny

Obok czynnika ludzkiego koniecznym elementem dobrze wykonanego frezowania jest nowoczesny park maszynowy. Tylko sprawne, zaawansowane technologicznie maszyny i narzędzia zapewnią nam dokładne, profesjonalne przygotowanie materiału.

Frezowanie CNC

Jest to często wykonywany rodzaj frezowania. Zapewnia precyzyjne frezowanie dla najbardziej wymagających klientów. Dokładniejsze informacje na ten temat znajdują się na stronie https://sandblast.eu